GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 9201408
nr 920 1408
URNOR
Ett par, Empire, porslin, höjd: 24
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:20:47
27/10 19:03:07
700 kr
27/10 19:15:47
Karl Johanstil/Empir
Senempiren